İptal İade ve Değişim

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse, 0332 323 3323 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da bilgi@bubigo.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir. Müşteri Hizmetlerimiz Hafta içi Sabah 08.00 ila 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Ücret İade Süreci:

İade ürününüz yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, 

• Faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

İade, Değişim adresi ve Kargo Firması:

Mng Kargo xxxxx Nolu Müşteri numaramız ile iade ve değişimlerinizi ücretsiz gönderi yapabilirsiniz.

Açık Adres: Bubigo | Murat Efe Kılınçarslan Mah. Eski Sille Cad. Çevrekent Sitesi A Blok B Giriş No: 112/H Selçuklu/Konya Müşteri Hizmetleri 0332 323 3323